Niestety ale często się zdarza, że nasza strona oparta o Joomla została zainfekowana. Przyczyną infekcji był albo brak aktualizacji samego Joomla albo oprogramowania rozszerzeń, czy trzymanie strony na nie zabezpieczonym serwerze.
Przed skutkami ataku może nas chronić kopia bezpieczeństwa, która bardzo łatwo wykonać za pomocą komponentu Akeeda, jednak niewiele osób o tym pamięta i niestety, często po udanym ataku na witrynę bardzo trudną ją odzyskać.
Od kilku lat pomagam firmom, instytucjom i osobom prywatnym w takich przypadkach kiedy brak jest kopii zapasowej a trzeba odzyskać dane. Bardzo często w tym momencie przeprowadzana jest przebudowa strony aby ją dostosować do współczesnych wymagań.
Koszty oczyszczenie strony zależą od wielkości witryny, stopnia infekcji, czasu w jakim trzeba od nowa postawić witrynę no i oczywiście dostępności użytych rozszerzeń na stronie.
Moja autorska jest skuteczna w 100%, warunkiem jest oczywiście aby serwer był tez odpowiednio zabezpieczony, czyli oferował najnowsze oprogramowanie.

Przy zapytaniu prosze podać jak duża jest witryna, jakie rozszerzenia są używane i jak szybko trzeba odzyskać witrynę.

Zapraszam.

youandjoomla  @  gmail.com